x

6 آموزش رتوش پرتره در فتوشاپ

پکیج 6 آموزش پرتره به زبان فارسی در
490٬000 تومان
افزودن به سبد خرید

در صورتی که تمایل دارید این پکیج را به صورت دانلود فایل دریافت کنید اینجا را کلیک کنید

با پکیج آموزش رتوش پرتره در فتوشاپ، مجموعه ای تازه از تنظیمات و ابزارها را یاد بگیرید.

در این پکیج آموزشی، علاوه بر یاد گرفتن 6 آموزش رتوش به سبکی فوق العاده آسان ، بسیاری از نکاتی که تا به حال نمی دانستید را نیز فرا میگیرید. کار کردن حرفه ای با تنظیمات نور و رنگ در فتوشاپ، اصلاح نویز تصاویر، برطرف کردن مشکلات صورت و پوست ، و حتی تکنیک های تغییر زمینه تصویر!

این پکیج ، شامل 5 ساعت و نیم ویدیوی آموزشی به زبان فارسی هست که به صورت روان و ساده ، تمامی مراحل، ابزارها ها و تنظیمات را توضیح می دهد. بعد از خریداری این پکیج، یک دی وی دی حاوی ویدیوها با کیفیت HD همراه با فایل های تمرین در اختیار شما قرار می گیرد. که می توانید بعد از یادگیری آموزش ها ، سایر تصاویر و پروژه های خود را هم به شیوه ای مدرن و حرفه ای رتوش کنید.

از این تکنیک ها می توانید برای ساخت پوستر، تصویر جلد مجله، عکس پروفایل حرفه ای و ... استفاده کنید و تبدیل به یکی از کاربران حرفه ای در فتوشاپ شوید.

هر آموزش با بخش رتوش صورت و چهره مدل ها شروع می شود، با تغییرات نور و رنگ ادامه پیدا می کند و در نهایت افکت ها و ترفند هایی بسته به هر مدل ارائه می شود که کار نهایی شما را بسیار زیبا تر جلوه خواهد داد.

البته از دستوراتی که در این پکیج آموزش داده می شود، می توان در سایر پروژه ها هم استفاده کرد و فقط محدود به رتوش و افکت پرتره نمی شود. نحوه کار صحیح با هیستوگرام ، با ابزارهای تنظیم نور و کانال های نوری مانند Levels و Curves ، ابزارهای تغییر رنگ و غلظت تصاویر مانند Color balance  یا Camera raw filter و حتی تکنیک های استفاده از HDR Toning را هم در این ویدیو ها خواهید آموخت.


خلاصه اطلاعات پکیج آموزشی:

  • عنوان: 6 آموزش رتوش پرتره در فتوشاپ
  • زمان آموزش: 5 ساعت و 30 دقیقه
  • محتویات: آموزش ویدئویی به زبان فارسی + فایلهای تمرین
  • زبان آموزش: فارسی
  • حجم: 1 دی وی دی
  • کیفیت ویدئو‌ها: HD

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید