x

پکیج آموزش مباحث 3D فتوشاپ (بخش دوم)

آموزش فتوشاپ 3D توسط بهمن رئوفی
500٬000 تومان
افزودن به سبد خرید

✅ در صورتی که تمایل دارید این پکیج را به صورت دانلود فایل دریافت کنید اینجا را کلیک کنید

پکیجی با عنوان مباحث 3D در فتوشاپ توسط آقای بهمن رئوفی به سفارش مجموعه گرافیک و خلاقیت تهیه و تدوین شده است که به کاربری بخش سه بعدی فتوشاپ می پردازد که در سال های اخیر قابلیت های زیادی به آن اضافه شده است.

در این پکیج صرفاً به مباحث سه بعدی فتوشاپ پرداخته شده است. گرچه برنامه فتوشاپ قابل قیاس با نرم افزارهای تخصصی این حوزه همچون C4D یا 3D max نیست اما ویژگی بسیار مثبتی که کار با نرم افزار فتوشاپ دارد این است که قابلیت های سه بعدی و دو بعدی را همزمان با هم خواهید داشت. نکته مثبت بعدی، استفاده آسان از این برنامه در مباحث سه بعدی هست که به شما اجازه می دهد به راحتی خلاقیت خود را به کار بگیرید.

پکیج اول از 6 ویدئو تشکیل شده بود که در آن مباحث مدل سازی در دنیای سه بعدی فتوشاپ به صورت کامل و مفصل مورد بررسی قرار گرفت در پکیج دوم در ادامه مباحث قبلی بحث متریال را باهم به صورت کامل و مفصل بررسی میکنیم.

در ویدئو هفتم یعنی اولین ویدئو از پکیج دوم آموزش مباحث سه بعدی فتوشاپ شیوه های ساخت متریال در در دنیای سه بعدی فتوشاپ را باهم بررسی میکنیم و مقدمات آن را باهم یاد میگیریم.

آموزش سه بعدی فتوشاپ - متریال

بعد از یادگیری نکات اولیه در ویدئو هشتم یعنی دومین ویدئو از پکیج دوم آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ در ادامه مباحث گفته شده در ویدئو قبل Reflection و Ravens را به طور کامل بررسی و جزئیات آن را باهم یادمیگیریم.

آموزش سه بعدی فتوشاپ - متریال

بعد از مرور دو ویدئو قبلی و یادگیری نکاتی در رابطه با ساخت متریال در دنیای سه بعدی فتوشاپ در ویدئو نهم یعنی سومین ویدئو از پکیج دوم آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ با کمک نکاتی که در ویدئوهای قبلی در رابطه با خواص متریال یاد گرفتیم یک کار ساده گرافیکی خوب را باهم انجام میدهیم.

آموزش سه بعدی فتوشاپ - متریال

در ویدئو دهم یعنی چهارمین ویدئو از پکیج دوم آموزش توانمندی های دنیای سه بعدی فتوشاپ خواص متریال هایی که در ویدئوهایی قبلی صحبت نشد مثل اپاسیتی و... به صورت کامل صحبت می شود.

آموزش سه بعدی فتوشاپ - متریال

در ویدئو یازدهم یعنی ویدئو پنجم و آخرین ویدئو از پکیج دوم آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ مبحث ایلومینیشن به صورت کامل و دقیق بررسی می شود و نکات باقی مانده از بحث متریال در سه بعدی فتوشاپ به صورت کامل و مفصل بررسی می شود.

آموزش سه بعدی فتوشاپ - متریال

در پایان پکیج دوم مبحث متریال را به صورت کامل و مفصل بررسی کردیم و ادامه مباحث باقی مانده از بحث نور و... در پکیج سوم منتشر می شود و در واقع پکیج سوم تکمیل کننده مباحث آموزش سه بعدی فتوشاپ و پکیج پایانی آموزش مباحث سه بعدی فتوشاپ می باشد.


خلاصه اطلاعات پکیج آموزشی:

  • عنوان: پکیج آموزش مباحث 3D فتوشاپ (بخش دوم)
  • مدرس: بهمن رئوفی
  • زمان آموزش: 3 ساعت
  • محتویات: آموزش ویدئویی به زبان فارسی
  • زبان آموزش: فارسی
  • حجم: 1 دی وی دی
  • کیفیت ویدئو‌ها: Full HD

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید