x

درباره ما

تاریخچه:

دی ماه سال 1393 تیمی کوچک از علاقه مندان به طراحی و گرافیک کامپیوتر گرد هم آمدند و برآن شدند تا آموزش هایی کاربردی از مقدماتی تا پیشرفته را با کمترین هزینه برای علاقه مندان این حرفه ترتیب دهند.

با گذشت زمانی کمتر از یک سال و با پشتکار و پیگیری های این تیم توانستیم به اهدافی که روزی در سر بنیان گذاران آن بود برسیم و پروژه ای به نام "گرافیک و خلاقیت" متولد شد. به طور رسمی دی ماه سال 1394 آموزش هایی کاربردی و جامع ترتیب دادیم و در اختیار علاقه مندان به گرافیک کامپیوتر گذاشتیم.

تخصص اصلی بنیان گذاران این مجموعه "نرم افزار Adobe Photoshop" بود و برآن شدیم از این سرمایه استفاده کنیم و شروع آموزش ها را با همین نرم افزار ترتیب دهیم و بسیار خرسند شدیم از اینکه توانستیم طی مدت کوتاهی علاقه مندان بسیاری را به آموزش های خود جلب کنیم.

تلاش اعضای تیم "گرافیک و خلاقیت" همواره اصولی یاد دادن هر پادکست ارائه شده بود و این اصل در اولویت و بسیار مهم بود، بنابراین در 20 قسمت آموزش پایه و مقدماتی فتوشاپ را شروع کردیم و بعدها مفتخر شدیم از علم و تجربه ی کم نظیر طراحان بزرگ و سرشناس ایران در این مسیر بهره ببریم و بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه گرافیکی آموزش فتوشاپ در نرم افزار تلگرام را از آنِ خود کنیم.

لازم به تاکید است، در پی هدف مهم تیمِ "گرافیک و خلاقیت" که آموزش اصولی نرم افزارهای گرافیکی به شیوه ی کاربردی است، همواره تلاشمان را می کنیم و با همکاری اساتید بزرگ این علم و همچنین یاری جستن از خداوند متعال، امیدواریم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم و کامل ترین آموزش های نرم افزارهای گرافیکی را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.