x

آموزش مباحث سه بعدی فتوشاپ

فصل سوم

بازدید: 2711 سه‌شنبه 09 مرداد 1397
فتوشاپ

پکیجی با عنوان مباحث 3D در فتوشاپ توسط آقای بهمن رئوفی به سفارش مجموعه گرافیک و خلاقیت تهیه و تدوین شده است که به کاربری بخش سه بعدی فتوشاپ می پردازد که در سال های اخیر قابلیت های زیادی به آن اضافه شده است.

در این پکیج صرفاً به مباحث سه بعدی فتوشاپ پرداخته شده است. گرچه برنامه فتوشاپ قابل قیاس با نرم افزارهای تخصصی این حوزه همچون C4D یا 3D max نیست اما ویژگی بسیار مثبتی که کار با نرم افزار فتوشاپ دارد این است که قابلیت های سه بعدی و دو بعدی را همزمان با هم خواهید داشت. نکته مثبت بعدی، استفاده آسان از این برنامه در مباحث سه بعدی هست که به شما اجازه می دهد به راحتی خلاقیت خود را به کار بگیرید.

پکیج اول از 6 ویدئو تشکیل شده بود که در آن مباحث مدل سازی در دنیای سه بعدی فتوشاپ به صورت کامل و مفصل مورد بررسی قرار گرفت در پکیج دوم در ادامه مباحث قبلی بحث متریال را که شامل 5 ویدئو و 3 ساعت آموزش ویدئویی بود به صورت کامل بررسی کردیم.

در ادامه مباحث قبلی و در پکیج پایانی آموزش مباحث سه بعدی فتوشاپ در پکیج سوم و آخر که شامل 5 ویدئو می باشد قصد داریم مباحث باقی مانده این آموزش را باهم بررسی کنیم.

در ویدئو دوازدهم یعنی اولین ویدئو از پکیج سوم آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ  به موضوع نورپردازی می پردازیم و باهم بررسی میکنیم که چند نوع منبع نور در دنیای فتوشاپ وجود دارد و چه نوع خواص نوری می توانیم داشته باشیم.

آموزش سه بعدی فتوشاپ

پس از بررسی مقدماتی مباحث مربوط به نورپردازی در ویدئو اول در ویدئو سیزدهم یعنی دومین ویدئو از فصل سوم آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ به صورت تخصصی تر مبحث نور را بررسی میکنیم تا متوجه بشیم به کمک این توانمندی چه نورهای خوب و جالبی را برای پروژه های خودمان می توانیم استفاده کنیم.

آموزش سه بعدی فتوشاپ

در ویدئو قبلی وارد جزئیات مباحث مربوط به نورپردازی در دنیای فتوشاپ شدیم و در مورد ترکیبی از Enwironment  Light و Infiniti Light صحبت کردیم در ویدئو  چهاردهم یعنی سومین ویدئو از فصل سوم آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ نورهای دیگه را هم وارد کار میکنیم تا ببینیم چطور با استفاده از نورهای Point فضاهای خاص و جالب تری را ایجاد کنیم.

آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ

در ویدئو پانزدهم یعنی چهارمین ویدئو از فصل سوم آموزش توانمندی های سه بعدی فتوشاپ مبحث Spot Light را مورد بررسی قرار میدهیم تا به کمک آن به نتایج جالب و جذابی برسیم.

سه بعدی فتوشاپ

در قسمت های قبلی در مورد مباحث مربوط به سه نور اصلی توضیحات کامل ارائه شد و اینکه چه جاهایی و چگونه باید از آنها استفاده کرد به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفت در ویدئو آخر از فصل سوم آموزش مباحص سه بعدی فتوشاپ در مورد متریال های نوری صحبت میکنیم و مباحث باقی مانده از موضوعات نور را به صورت کامل بررسی میکنیم.

آموزش سه بعدی فتوشاپ

در پایان این ویدئو کلیات مربوط به مباحث سه بعدی فتوشاپ شامل آموزش مدلسازی و متریال و نورپردازی در این پکیج به پایان میرسد و شما با دیدن این سه فصل آشنایی خوبی با مبحث سه بعدی فتوشاپ خواهید داشت.


بخشی از فایل آموزشی

*فایل بالا صرفا پیش نمایش آموزش می باشد و شما پس از دانلود فایل اصلی، آموزش کامل را دریافت خواهید کرد

خلاصه اطلاعات فایل آموزشی:

  • مدرس: بهمن رئوفی
  • زمان آموزش: 3 ساعت
  • محتویات: آموزش ویدئویی به زبان فارسی
  • تاریخ انتشار: سه‌شنبه 09 مرداد 1397
  • حجم فایل: 1 گیگ
سطح آموزشی پنج ستاره
سطح آموزش