آموزش ویرایش پرتره

در فتوشاپ

بازدید: 6694 دو‌شنبه 19 فروردین 1398
فتوشاپ

فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی است که توسط شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. فتوشاپ برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش به‌کار می‌رود. هم‌چنین نگارش‌های گوناگون این نرم‌افزار تا نگارش دهم، در سیستم‌عامل لینوکس نیز با کمک ابزارهای میانه (مانند کراس‌اوور) قابل استفاده‌است. آخرین نسخهٔ رسمی این نرم‌افزار نسخهٔ نوزدهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی‌ سی شناخته می‌شود. (سی‌اس مخفف عبارت Creative Suite است و به معنای برنامهٔ خلاق است.) اگرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می‌گذارد، از Adobe Photoshop به طور فزاینده‌ای برای تولید و ویرایش عکس‌ها در فرمت‌های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌شود. از دید گرافیکی نرم‌افزار فتوشاپ توانایی کار با چندین نمونه رنگی را دارد، که عبارت‌اند از نمونه‌های رنگی RGB، LIB، CMYK، سیاه و سفید و غیره.

ویرایش تصاویر در فتوشاپ همواره از اهمیت بسیار فراونی برخوردار بوده است و روش ها و ابزارهای مختلفی برای این کار وجود دارد،عکاسان و طراحان گرافیک برای ویرایش عکسهای خام خود همواره به دنبال روش هایی صحیح و کاربردی می باشند تا نتیجه کار به دنیای واقعی نزدیک تر و جذاب تر باشد.

ویرایش پرتره یکی از مواردی است که اکثر عکاسان برای ویرایش عکسهای خام خودد با آن سروکار دارند و همیشه به دنبال یادگیری تکنیک هایی جدیدی در این زمینه هستند در این ویدئو که توسط مجموعه گرافیک و خلاقیت برای شما عزیزان آماده شده است با یک ویرایش ساده و در عین حال کاربردی باهم یادمیگیریم تا چطور با استفاده از ابزارهای فتوشاپ بتوانیم تصاویر خودمان را ویرایش کنیم.

آموزش رتوش پرتره

مقایسه تصاویر قبل و بعد از ویرایش

آموزش ویرایش پرتره آموزش ویرایش پرتره

بخشی از فایل آموزشی

*فایل بالا صرفا پیش نمایش آموزش می باشد و شما پس از دانلود فایل اصلی، آموزش کامل را دریافت خواهید کرد

خلاصه اطلاعات فایل آموزشی:

  • زمان آموزش: 23 دقیقه
  • محتویات: آموزش ویدئویی به زبان فارسی + فایل تمرین
  • تاریخ انتشار: دو‌شنبه 19 فروردین 1398
  • حجم فایل: 115 مگابایت
سطح آموزشی سه ستاره
سطح آموزش